Urime Ditelindjen Vella [Urime Shume Speciale]

Urime Ditelindjen Vella

Sot ka ditelindjen vellau juaj? Dhe ju po kerkoni per Urime Ditelindjen Vella?!

Atehere keni ardhur ne vendin e duhur per te perzgedhur nga urimet me poshte per ta uruar vellaun ne kete dite te veçante.

Urime Ditelindjen Vella Urime te Ndryshme

Keto do keni shume urime per ta uruar vellaun tuaj te dashur dhe te perzgjedhni nje nga Urime Ditelindjen Vella.


Gëzuar ditëlindjen, vëlla. Mos u shqetëso se do të plakeni kaq shumë. Kjo ishte diçka që ndodhi vite më parë.

Mami dhe babi bënë një punë të mirë duke ju rritur. Jam i shokuar që ke dalë kaq mirë. Gëzuar ditëlindjen!

Gëzuar ditëlindjen, vëlla. Shijoni 365 ditë të tjera të një udhëtimi të paguar me të gjitha shpenzimet rreth diellit!

Edhe pse keni menduar gjithmonë se jeni i preferuari i mamasë dhe babit, ne të gjithë e dimë të vërtetën. Gëzuar ditëlindjen, vëlla

Mharroni se kush është vëllai më i madh. Ti e di kush është shefi! Gëzuar ditëlindjen!

Mendoj se dëshira jote për ditëlindje u realizua sepse më ke si vëlla! Gëzuar ditëlindjen, vëlla.

Gëzuar ditëlindjen, vëlla! Zoti ju plotësoftë gjithçka që dëshironi dhe ju dhëntë sukses të gjithëve.

Gëzuar ditëlindjen vëlla i dashur. Jeta juaj qoftë e mbushur me momente të ëmbla, buzëqeshje të lumtura dhe kujtime të lumtura. Kjo ditë ju dhuroftë një fillim të ri në jetë.

Mund të na duhet të telefonojmë zjarrfikësin me të gjithë ata qirinj mbi tortë! Gëzoje ditën tënde të veçantë, plak!

I uroj personit më inteligjent që njoh një ditë të mbarë. Ky jam une. Dhe për ju një ditëlindje shumë të lumtur.

Gëzuar ditëlindjen djalit që mendon se është dhurata e Zotit për këtë familje. OK, ti je një nga bekimet tona të shumta, por jo kryesori. Gëzuar ditëlindjen!

Që nga dita që linde, e dija që ishe i veçantë. Ti vazhdon të më tregosh të drejtën. Gëzuar ditëlindjen, vëlla!


Urime te tjera per vellaun [Speciale]

urime2023

Me poshte do gjeni edhe shume urime tjera per “Urime Ditelindjen Vella”.

Lexo  Urime Ditelindjen Vajza Ime [Urime te veçanta]

Gëzuar ditëlindjen djalit që më ka mbrojtur gjithmonë edhe pse jam më i madh se ti!

Faleminderit që je një shpatull mbi të cilin mund të mbështetem gjithmonë, pavarësisht se çfarë. Te dua shume. Gëzuar ditëlindjen!

Ju keni qenë gjithmonë mbështetësi im më i madh. Të uroj ditëlindjen më të mirë, vëlla!

Vëllezërit janë dhurata më e madhe që dikush mund të ketë ndonjëherë. Unë jam shumë mirënjohës që të kam në jetën time. Gëzuar ditëlindjen!

Gëzuar ditëlindjen vëllait tim dhe mikut tim më të mirë. Zoti ju bekoftë me të gjitha bekimet dhe kujdesin e Tij.

Gëzuar ditëlindjen vëllai më i dashur. Uroj që kjo ditë të sjellë gjithë lumturinë dhe gëzimin në jetën tuaj. Zoti ju dhëntë çdo arsye të mundshme për të buzëqeshur dhe për të qenë gjithmonë të lumtur! Shume kthime te lumtura te dites.

Duket se sa më shumë rritesh, rritet edhe dashuria dhe kujdesi që kam në zemër për ty. Ti me të vërtetë do të thotë bota për mua, vëlla.

Në ditën tuaj të veçantë, doja vetëm t’ju falënderoja për gjithçka që bëni dhe të tregoja vlerësimin tim për një vëlla të mrekullueshëm si ju. Nuk mund të kisha dëshiruar një vëlla më të mirë se ju.

Më pëlqen fakti që mund të jem vetvetja rreth teje. Ti je më i miri dhe meriton ditëlindjen më të mirë ndonjëherë. Kalofshi mirë! Kënaquni!

Ju jeni shumë i rëndësishëm për mua dhe jeni një pjesë e rëndësishme e jetës sime. Nuk e di se çfarë do të bëja pa ty, vëlla.

Të thuash se jam i bekuar që kam një vëlla si ti, do të ishte nënvlerësimi më i madh ndonjëherë. Gëzuar ditëlindjen, vëlla!


Nese u kane pelqyer keto Urime atehere ju lutem beni share faqen dhe na ndihmoni qe faqja te jete aktive – Urime Ditelindjen Vella.

Lexo  Urime per Ditelindjen e Djalit [i veçantë]

Keshtu qe ne nuk ndalojme se postuari urime te ndryshme per njerezit tuaj te vecante.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *