Urime Ditelindjen Moter [Urime Shume te Bukura]

Urime Ditelindjen Moter

Ishit duket kerkuar Urime Ditelindjen Moter? Ketu do gjeni urime te shumeta per ta uruar motren tuaj.

Me poshte do gjeni shume Urime Ditelindjen Moter dhe ta uroni ate ne menyren me te mire te mundur.

Urime Ditelindjen Moter (Urime te Ndryshme)

Ketu do gjeshe urimet me te bukura qe ta urosh motren tuaj per ditelindje.


“Me kalimin e viteve ne mund të kemi pasur mosmarrëveshje dhe grindje të vogla, por motrat bëjnë vetëm këtë. Kemi pasur gjithashtu diskutime të thella dhe momente dashurie. Jam e lumtur që kam një motër kaq të mrekullueshme që e mban jetën time reale dhe kurrë të mërzitshme.”

“Motra ime e dashur, shpresoj të kesh një ditëlindje të mrekullueshme dhe që viti në vazhdim të jetë plot gëzim, emocione dhe aventura!”

“Motra, ne ndamë kaq shumë të qeshura dhe mendime dhe gjithashtu e nxitëm njëra-tjetrën kur ishim poshtë. Besoj se ka ende shumë kujtime të ëmbla për të ardhur. Paçi një ditëlindje të mrekullueshme.”

“Gëzuar ditëlindjen! Fëmijëria ime do të kishte qenë shumë e mërzitshme pa ju për ta ndarë atë. Faleminderit për të gjitha aventurat fantastike që kemi kaluar dhe mezi pres që të vijnë shumë kohë të tjera argëtuese… duke filluar me festimin e ditëlindjes suaj!”

“Kujtimet e mia të fëmijërisë janë plot të qeshura dhe argëtim për shkakun tënd, motra ime e dashur! Nuk mund ta besoj se po plakemi dhe ato kohë duken si të përhershme. Këtu është e ardhmja juaj e ndritur – le të shkëlqejë me gëzim dhe kënaqësi!”

“Ju jeni një grua shumë e shkathët, motër. Unë e di këtë sepse mbaj mend të gjitha ato raste kur keni arritur të shpëtoni nga telashet kur ne ishim fëmijë. E di gjithashtu se kjo cilësi do t’ju çojë larg në jetë. Gezuar Ditelindjen Moter!”


Shume Urime Ditelindjen Moter

“Jam shumë mirënjohëse që kam një motër si ju, me të cilën mund të ndani ulje-ngritjet e jetës. Faleminderit që jeni gjithmonë aty për mua dhe që e bëni çdo ditë kaq shumë argëtuese! Shpresoj të kesh një ditëlindje të lumtur!”

“E di që keni kaluar shumë kohë të vështira, por nuk u dorëzuat kurrë. Ti je idhulli im dhe gruaja më e fortë në këtë botë. Ju keni një qasje kaq pozitive ndaj jetës. Ju uroj një ditëlindje të lumtur.”

“Ti je arsyeja për të cilën ditët e mia të fëmijërisë ishin kaq shumëngjyrëshe. Faleminderit për të gjitha ato kujtime të mrekullueshme. Gëzuar ditëlindjen, motër.”

“Një puthje ditëlindjeje për motrën time të mrekullueshme! Jam i sigurt që do të gjeni argëtim dhe aventura në ditën tuaj të madhe, ashtu si çdo ditë!”

“Një puthje ditëlindjeje për motrën e bukur! Jam i sigurt që do të gjeni argëtim dhe aventura në ditën tuaj të madhe, ashtu si çdo ditë!”

“Nuk mund ta imagjinoj të jem në këtë udhëtim nëpër jetë pa një motër kaq të lezetshme si ti. Faleminderit për gjithçka. Gëzuar ditëlindjen!”

“Për motrën time në ditëlindjen tënde: Qoftë dita jote e veçantë po aq magjike dhe e mrekullueshme sa ti.”

“Gëzuar ditëlindjen motrës time të mrekullueshme! Jam shumë krenare për gjithçka që ke arritur. Faleminderit që jeni një shembull kaq i mrekullueshëm.”

“Gezuar Ditelindjen Moter! Rritja me ty ka qenë aventura më e madhe e jetës sime. Te dua shume.”


Urime Ditelindjen Moter – Permbledhje

Keto ishin disa nga urimet me te bukura qe kemi perzgjedhur per ta uruar motren tuaj ne diten e saj te veçantë.

Lexo  Urime Ditelindjen Babi - Urim shumë i Bukur

Me poshte keni nje kenge ne gjuhen angleze, te cilen mund te ia dergoni motres tuaj me rastin e datelindjes se saj.

Ketu do gjeni urime te ndryshme per ditelindje dhe te uroni me te dashurit tuaj.

Related Posts

This Post Has One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *